044 503-88-26
Фото на холсті
друк на холсті та оформлення

фотохолсти та модульні картини

друк за 2-3 робочих дні

швидка доставка

замовлення за декілька хвилин

Обери тип холста

Фото на холсті
друк на холсті та оформлення

Холст на підрамнику

Вразити подарунком простіше простого! Фото надруковане на холсті – чудовий вибір! Воно буде завжди на очах у власника і нагадуватиме про Вас повсякденно.Размір холста від 30х40см до 60х80см
Переглянути зразки >>

Модульна картина

Модульна картина – це перш за все стильно, сучасно та красиво! Вона прикрасить і офіс, і квартиру, а пам’ятні фото зображені на ній, безперечно створять затишок у Вашій оселі. Висота модуля картини від 30 до 100 см.
Переглянути зразки >>

Все життя людина прагне до прекрасного, адже жити серед краси значно приємніше і веселіше. Ми прикрашаємо себе, свої оселі, робочі місця. Допомагають нам у цьому різні дрібниці та аксесуари.

Ще наші мами, бабусі і прабабусі прикрашали свої оселі картинами та іконами. В останні часи більшої популярності набули фотографії різних форматів, якими прикрашають стіни, столи та комоди. А найбільшої актуальності набули фотографії надруковані на холсті.

Холст – це матеріал, який імітує картину, тож надрукована на ньому фотографія буде виглядати незвично і оригінально, як справжній витвір мистецтва! Картина із власним фото прикрасить інтер’єр Вашої кімнати та підкреслить вишуканість Вашого смаку. Така річ буде чудовим незабутнім подарунком для кожного: друга, колеги, коханої людини або батьків.

Типографія Фастпринт пропонує Вам на вибір оформлення фото на холсті, в залежності від інтер’єру приміщення і Ваших смаків, а саме: галерейна натяжка на підрамник, а також модульні картини. Окрім типу оформлення, Ви можете обрати відповідний розмір картини. Модульні картини складаються з декількох частин одного або різного формату, які разом створюють цілісну композицію. Зображення може бути будь-яким: портрет, колективне фото, натюрморт, природа тощо. Фотоколаж на холсті також має місце бути – розглядати маленькі фото, з яких складається картина завжди цікаво.

Слід зазначити, що якість друку фото на холсті найвища – можливості інтер’єрного друку безмежні! Висока роздільна здатність, оригінальні витратні матеріали та високоякісні фарби дають можливість створити ідеальне зображення і досконалий поліграфічний виріб. Враховуючи оригінальність речі (у звичайних магазинах подібної Ви не купите), варто відмітити, що ціна фото на холсті досить помірна.

Замовити фото на холсті дуже просто. Варто лише скористатися нашими безкоштовними шаблонами і заповнити їх своїми фотографіями. Отже, головне підібрати якісні фото, за декілька хвилин помістити їх в шаблон і прямо з сайту відправити замовлення в роботу. Гарна фотографія, кілька хвилин часу, мінімум зусиль і максимум бажання – це все, що Вам потрібно для створення власної «картини» та затишку у Вашій оселі. Завдяки онлайн сервісу Фастпринт Холсти, фотодрук на холсті став доступною опцією для кожного бажаючого. І ще одне, щоб замовити подібний подарунок для себе або іншої людини, зовсім не обов’язково знаходитись у Києві! Ми доставимо Ваше замовлення в будь-який куточок України.

Замовляйте друк фото на холсті в типографії Фастпринт – ми пропонуємо зручність, якість та швидкість!

детальніше...

Як замовити?

Це займе всього декілька хвилин

1. Обери стиль

2. Завантаж фото

3. Обери спосіб доставки та оплати

4. Отримай холст в стислі терміни

Чому у нас?
Найкоротшітерміни
Безпечні оригінальнічорнила Epson
Безпередоплати
Швидка доставкапо Києвута Україні
Оптимальніціни
Дуже простета швидкезамовлення
Доставка
Кур`єр Нова Пошта
105 грн
Нова пошта
70 грн
Самовивіз
0 грн
Оплата
Готівкою
Оплата онлайн
Privat24
Накладенийплатіж
Рахунокдля юр. осіб
Питання/відповіді

Чи є запах у чорнил, наскільки безпечно використання холста в житловому приміщенні

Ми використовуємо оригінальні, сертифіковані чорнила Epson. Чорнила практично не мають запаху і можуть використовуватися в житлових приміщеннях.

Як змінити розмір холста

Після вибору типу і шаблону холста, натисніть на кнопку "Параметри" і виберіть розмір холста. Зверніть увагу на зміну вартості.

Чи можна додати напис

Так можна. Після вибору шаблону холста буде доступна кнопка "Додати напис". При замовленні з комп'ютера, кнопка з'являється при наведенні миші на шаблон.

Чи можна оформити холст в раму

Асортимент рам дуже великий: рами можуть бути дерев'яними, пластиковими, відрізнятися по ширині, фактурі і стилю. Відобразити на сайті весь асортимент дуже складно, а свій вибір краще все ж робити, маючи зразки рам перед очима. Тому ми пропонуємо вам відвідати найближчу багетну майстерню і вибрати раму на свій смак.

Що означає червона лінія в шаблоні холста

Червона лінія показує видиму область холста. Частина холста, яка знаходиться за цією лінією буде завертатися на підрамник. Як це виглядає можна оцінити в фотогалереї «Переглянути зразки». Посилання на неї – під описом холста.

Яким повинен бути розмір фотографії для якісного друку

В цілому, діє правило "Чим більше, тим краще,". Однак, слід пам'ятати, що крім фізичного розміру важливі також різкість, баланс кольорів і правильна експозиція. Мінімальний розмір фото для завантаження становить 300 кб
Процес виготовлення
Підрамник та галерейна натяжка
1.Друк на щільній водостійкій тканині Epson
2.Покриття захисним лаком
3.Галерейна натяжка на підрамник
4.Монтаж елементів кріплення на стіну
При галерейній натяжці зображення заходить на торець холста і загинається під підрамник. Таким чином холст чудово виглядає на стіні і не потребує додаткової рами.
Індивідуальна упаковка
і гарантія

надійна упаковка для транспортування

друк за 2-3 робочих дні

захисний лак

довговічне зображення без вигорання

Гарантія повернення грошей.Ніякого ризику втрати коштів!
Відгуки / коментарі
Адреса в м.Київ

Приймання замовлень на сайті – цілодобово.
Самовивіз замовлень пн-пт 9:30-18:00

 

Адреса видачі у Києві: 01033, вул. Василя Яна 3/5,
типографія "Фастпринт"

 

(044)503-88-26   (066)991-46-06
(098)045-81-86   (093)515-40-19

 

holst@fastprint.ua